Zwycięzcy konkursu ScoreHunter

Okazuje się, że rzetelność i zaufanie to nie są przereklamowane hasła, a wiarygodność finansowa rzeczywiście może się do czegoś przydać. Przekonały się o tym osoby, które w 2018 r. brały udział w konkursach prowadzonych na platformie edukacyjnej ScoreHunter przygotowanej przez Biuro Informacji Kredytowej.

W ubiegłym roku z platformy skorzystało ponad 10 tys. osób, z czego w większości byli to studenci i uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych.

 

Zwycięzcy III edycji Konkursu:

  • Wiktoria Bryła – Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego
  • Aleksandra Nartowska – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Rafał Sak – V Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
  • Izabela Baran – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Sylwia Jarocka – Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

 

W konkursach w sumie udział wzięli przedstawiciele ponad 100 uczelni i ponad 30 szkół ponadpodstawowych. Absolutnymi liderami w tych kategoriach były Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, z platformy skorzystało ponad 900 studentów i V Liceum Ogólnokształcące w Toruniu, w którym do konkursu przystąpiło ponad 200 uczniów.

Gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim osobom, które postanowiły zmierzyć się z trudnymi tematami wiarygodności finansowej, ochrony tożsamości  i bezpieczeństwa w finansach.

Jednocześnie dziękujemy wykładowcom i nauczycielom koordynującym projekt na uczelniach i w szkołach ponadpodstawowych, ponieważ to właśnie dzięki ich zaangażowaniu możemy cieszyć się tak dobrymi wynikami.

 

Dziękujemy i zapraszamy do kolejnej edycji Konkursu.

Może Cię zainteresować: