WYKŁAD: Wiarygodność finansowa – co możesz zyskać?

Wykład: Wiarygodność finansowa - co możesz zyskać?

Biuro Informacji Kredytowej to największy w kraju zbiór danych o klientach indywidualnych i przedsiębiorcach, także w obszarze pożyczek pozabankowych. Posiada w swojej bazie informacje o ponad 150 mln rachunków należących do 25 mln klientów indywidualnych oraz informacje o historii kredytowej łącznie ponad 1,4 mln firm, rolników i innych podmiotów, w tym o ponad  840 tys. mikroprzedsiębiorców.

Biuro Informacji Kredytowej zostało utworzone w 1997 r. przez banki i Związek Banków Polskich na podstawie art. 105 ust. 4 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo Bankowe.

W skład Grupy BIK wchodzą Biuro Informacji Kredytowej S.A. i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz Digital Fingerprints S.A.

Więcej informacji na www.bik.pl

W ramach współpracy z BIK realizowany jest wykład:

WIARYGODNOŚĆ FINANSOWA – CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Wykład wprowadza w tematykę minimalizowania ryzyka kredytowego, zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony obrotu pieniężnego oraz zapobiegania nadmiernemu zadłużeniu. W ramach wykładu prezentowana jest platforma edukacyjna Score Hunter.

W trakcie zajęć prezentowane są praktyczne porady:

  • w jaki sposób budować wiarygodność finansową,
  • jakie korzyści płyną z posiadania pozytywnej historii kredytowej,
  • w jaki sposób funkcjonuje Biuro Informacji Kredytowej,
  • jakie zagrożenia niesie ze sobą kradzież bądź utrata dokumentów tożsamości lub nieostrożność w cyberprzestrzeni,
  • jak wykorzystać platformę SCORE HUNTER do nauki budowania wiarygodności finansowej.

W skład Grupy BIK wchodzą Biuro Informacji Kredytowej S.A. i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz Digital Fingerprints S.A.

Więcej informacji na www.bik.pl

SCORE HUNTER to innowacyjna platforma edukacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji, przygotowana przez Biuro Informacji Kredytowej. Skierowana jest do każdego, kto miał jakiekolwiek zobowiązanie kredytowe lub zamierza skorzystać z kredytu lub pożyczki. Każdy, kto zdecyduje się zarejestrować i zagrać na www.scorehunter.edu.pl ma szansę podnieść poziom wiedzy i umiejętności z zakresu budowania wiarygodności finansowej. Dodatkowo aktywny uczestnik platformy grywalizacyjnej dowie się czym jest scoring, jak chronić własne dane osobowe, zastrzec zgubiony dowód osobisty i uniknąć konsekwencji wyłudzenia kredytu na swoją tożsamość. Dodatkowo zdobyte na platformie punkty można wymienić na nagrody.

Wejdź do gry już teraz!

www.scorehunter.edu.pl