Weź udział w konkursie „ZALICZ E-LEARNING, ZGARNIJ NAGRODĘ!”

Ambitnie poszukujesz dodatkowych źródeł wiedzy? Nie masz zbyt dużo czasu, aby chłonąć informacje z książek? Sprawdź nasze szkolenia e-learningowe! Ukończenie minimum jednego z nich daje Ci szansę wygrania niesamowitego głośnika bezprzewodowego topowej firmy Kruger&Matz. Twój telefon i Twoje uszy polubią go!

 

Aby wziąć udział w konkursie „ZALICZ E-LEARNING, ZGARNIJ NAGRODĘ!” wystarczy być studentem uczelni należącej do programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, zarejestrować się na www.nzb.pl/index.php/e-learning i do 25 maja br. do godz. 24:00 zaliczyć minimum jedno ze znajdujących się tam szkoleń e-learningowych (w tym szkolenie Biura Informacji Kredytowej lub Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor). E-learningi dadzą Ci możliwość dowiedzenia się co zyskujesz dzięki swojej wiarygodności finansowej, jak tworzy się Twoja historia kredytowa, co to jest informacja gospodarcza.

Spośród osób, które spełnią powyższe warunki wybranych zostanie 10 z najlepszym wynikiem. Otrzymają one głośniki bezprzewodowe będące doskonałymi kompanami spotkań towarzyskich, wycieczek itp.

Zawalcz o jeden z nich!

 

Regulamin konkursu „ZALICZ E-LEARNING, ZGARNIJ NAGRODĘ!”

 

Może Cię zainteresować: