W październiku wystartowała kolejna edycja konkursu Score Hunter

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego, wystartowała kolejna edycja Konkursu na platformie Score Hunter (www.scorehunter.edu.pl). Nagrodami są wysokiej jakości smartwatche, e-karty Allegro i Empik, oraz pakiety na usługi Biura Informacji Kredytowej.

Platforma edukacyjna Biura Informacji Kredytowej doskonale wpisuje się w ideę nauki zdalnej, która w okresie pandemii koronawirusa, stała się podstawową formą przekazywania wiedzy na polskich uczelniach. Rosnąca aktywność  użytkowników Internetu jak i wzrastająca liczba cyberprzestępstw zainspirowała twórców platformy do rozszerzenia zakresu wiedzy o Misję dotyczącą bezpieczeństwa w sieci. Niezmiennie, Wykładowcy i Studenci, mogą wykorzystywać platformę do pozyskiwania wiedzy na temat m.in. budowania wiarygodności finansowej, systemu wymiany informacji kredytowych, ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych – a to wszystko w prostym, przystępnym, a  jednocześnie atrakcyjnym wydaniu.

Uniwersalność tych zagadnień sprawia, że platforma Score Hunter może być wykorzystywana wśród pracowników naukowych i studentów nie tylko kierunków finansowych – niezależnie od kierunku studiów każdy może stać się m.in. ofiarą cyberprzestępców, którzy będą chcieli wykorzystać nasze dane do wyłudzeń.

Od początku istnienia platformy odwiedziło ją prawie 31 tys. osób. Tak doskonały wynik to efekt współpracy z uczelniami w ramach Programu edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, który powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, a jest koordynowany przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Od 1 października zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu, który trwał będzie do 29 stycznia 2021 r. 

Wszelkie pytania dotyczące platformy i udziału w Konkursie prosimy kierować na adres scorehunter@bik.pl bądź do koordynatorów Programu NZB.


 

Może Cię zainteresować: