VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Technologii Bankowych

19 i 20 maja 2016 r. w Sali Konferencyjnej hotelu Novotel przy ul. Marszalkowskiej 94/98 w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych akademickich wydarzeń związanych z bankowością i technologiami – VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Technologii Bankowych. To już ósma edycja organizowana przez Koło Naukowe Prawa Bankowego działającego na Uniwersytecie Warszawskim. Udział w Kongresie jest bezpłatny.

W trakcie obu dni mówcy skupią się na tematyce bankowości, a także bezpieczeństwa sektora bankowego i technologii, które coraz silniej oddziałują na kształt i dynamikę rozwoju usług bankowych. Podczas wystąpień prelegentów zostaną poruszone zagadnienia z zakresu m.in nowych instrumentów płatniczych i form płatności, biometrii, big data, fintech, czy cloud computing.
 
Wśród naszych partnerów znajdują się m.in. Hitachi Europe, Squire Patton Boggs, Olesiński i Wspólnicy oraz Dawid i Partnerzy. Dotychczas wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym m.in. Komisji Nadzoru Finansowego, Ministerstwa Finansów, Fundacji im. Lesława A. Pagi, Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju czy programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, a także patronatem medialnym m.in. Polskiej Agencji Prasowej Biznes, Radio Kampus, Marketing Equity Magazine, Law Business Quality oraz portali Studentprawa.pl, Karieraprawnika.pl DlaStudenta.pl, Mojebankowanie.pl, Stockwatch.pl i Korporacyjnie.pl.
 
Warunkiem uczestnictwa jest elektroniczne wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://8kongres.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.
 

Może Cię zainteresować: