Ruszyła rejestracja na IV Krajową Konferencję OFMA!

Tegoroczna Krajowa Konferencja OFMA będzie stanowić okazję nie tylko do podsumowania trzeciego roku działalności Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich i projektu „Aktywny Student”, ale także zajęć warsztatowych oraz wspólnej dyskusji na temat kierunków dalszej aktywności i rozwoju mediów akademickich.

Konferencja rozpocznie się 30 listopada 2018 roku (piątek) o godzinie 16:00 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie częścią oficjalną, podczas której uczestnicy będą mogli m.in. wziąć udział w debacie otwierającej „Młodzi, aktywni, cyfrowi ale czy cyberbezpieczni?”, briefingu prasowym z prelegentami, a także spotkaniu z gościem specjalnym.

Drugiego dnia, tj. 1 grudnia br. (sobota) od godz. 9:00 zaplanowana jest część warsztatowa – cykl spotkań tematycznych z doświadczonymi dziennikarzami i praktykami zawodu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelach dotyczących m.in. reportażu, dziennikarstwa ekonomicznego, autoprezentacji i dziennikarstwa telewizyjnego, a także dziennikarstwa radiowego.

Podsumowaniem udziału w IV Krajowej Konferencji Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich będzie uczestnictwo w 12. Gali Finałowej Studenckich Nagród Dziennikarskich MediaTory, podczas której nagrodzeni zostaną dziennikarze największych redakcji krajowych, którzy zyskali uznanie w oczach studentów dziennikarstwa z całej Polski.

Rejestracja trwa do 22 listopada 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zarejestruj się! 

 

Do pobrania:

  1. Zaproszenie dla mediów akademickich
  2. Niezbędnik uczestnika

 

Może Cię zainteresować: