Program NZB z Nagrodą „Pro Juvenes” od Parlamentu Studentów RP

Program Nowoczesne Zarzadzanie Biznesem został laureatem Nagrody Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes” w kategorii „Współpraca nauki z biznesem”.

Nagrodę odebrał Krzysztof Ostafiński – dyrektor Programu NZB, podczas jubileuszowej X Gali Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”, która odbyła się 26 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi. Parlament Studentów RP, wręczając nagrody „Pro Juvenes”, chce w ten sposób tworzyć dobrą atmosferę wzajemnego współdziałania w środowisku akademickim oraz integrować studentów z całej Polski.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem to jeden z największych programów edukacji ekonomicznej w Polsce – realizowany na podstawie porozumień podpisanych z ponad 120 uczelniami. Powstał w 2009 r. z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, przy wsparciu i zaangażowaniu Krajowej Izby Rozliczeniowej. Organizatorem programu jest Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Dziękujemy za docenienie naszych działań w środowisku akademickim i serdecznie gratulujemy pozostałym nagrodzonym!

Może Cię zainteresować: