Laury Uniwersyteckie przyznane! Studenci docenili Program NZB

30 listopada w Aditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się Gala Laurów Uniwersyteckich organizowana przez Forum Uniwersytetów Polskich.

Ideą Gali Laurów Uniwersyteckich jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów. Studia to niezwykły czas kształtowania swojej tożsamości i zdobywania wielu kompetencji. Niezwykle istotne jest to, aby młodzi ludzie podczas studiów znaleźli miejsca i osoby, którzy chętnie służą pomocą oraz korzystali z możliwości uczestnictwa w inicjatywach odbywających się na ich uczelniach.

Podczas tegorocznej Gali nagrodą specjalną uhonorowany został Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, który powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, a którego misją jest podnoszenie poziomu wiedzy o rynku finansowym, przedsiębiorczości oraz zarządzaniu poprzez rozwój współpracy biznesu ze szkołami wyższymi.

 

 

Nagrodę wręczył Przewodniczący FUniP, Wojciech Kiełbasiński.

W imieniu Programu NZB nagrodę odebrał Wiceprezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Waldemar Zbytek.

 

 

Laureatami Nagród w poszczególnych kategoriach zostali:

  • Poznańska Mapa Barier w kategorii Uniwersytecki Projekt Naukowy otrzymuje:
  • prof. dr hab. Andrzej Sokala – Prorektor ds. Studenckich i Polityki Kadrowej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w kategorii Mentor Studentów
  • Kowadło 2.0 w kategorii Uniwersytet Perspektyw
  • Kortowo na sportowo w kategorii Uniwersytecki Projekt Sportowy
  • Wielkie Grillowanie UAM 2018 w kategorii Uniwersytecki Projekt Kulturalny
  • Studenckie Forum Jakości w kategorii Uniwersytecki Projekt Naukowy

Może Cię zainteresować: