Konferencja „O nowy ład finansowy w Polsce. Rekomendacje dla animatorów życia gospodarczego”

W dniach 11-13 maja 2015 r., w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbędzie się XI konferencja z cyklu „Przedsiębiorczość”, organizowana przez Instytut Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: „O nowy ład finansowy w Polsce. Rekomendacje dla animatorów życia gospodarczego”.

W nawiązaniu do pięknej i długoletniej tradycji uczestniczy konferencji spotkają się znowu w Mikołajkach w otoczeniu przepięknych mazurskich jezior, aby wymienić się swoimi przemyśleniami, pochwalić osiągnięciami i razem rozwijać naukę polską. Będzie to okazja do efektywnego odpoczynku i głębszego poznania się środowiska naukowego. Wzorem lat ubiegłych przed konferencją wydana zostanie recenzowana monografia, a po konferencji będą przedstawione wnioski i rekomendacje.

Dla organizatorów konferencji interesująca wydała się problematyka analizy obowiązującego w Polsce systemu finansowego i udzielenie odpowiedzi na pytanie – w jakim kierunku powinny zmierzać zmiany i jakie nowe rozwiązania powinny być wprowadzone w celu porządkowania obowiązujących zasad i narzędzi finansowych?

Zobacz: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ PROGRAM

Może Cię zainteresować: