Konkurs IT i cyberbezpieczeństwo

IT i cyberbezpieczeństwo są nieodzownym elementem świata w którym żyjemy. Mając świadomość ile czasu spędzamy w wirtualnej rzeczywistości, Warszawski Instytut Bankowości przygotował konkurs dla studentów z całej Polski. Jego celem jest podnoszenie świadomości studentów na temat technologii informacyjnej oraz bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, a tym samym zapewnienie większej ochrony w wirtualnej rzeczywistości.

 

 

Co zrobić krok po kroku:

  1. Między 10 a 31 grudnia 2019 r. wejdź na stronę www.konkursit.irks.pl i kliknij w link odsyłający do platformy konkursowej (pojawi się 10 grudnia br.).
  2. Zaloguj się za pośrednictwem konta na portalu Facebook.
  3. Wypełnij test składający się z 10 losowo wygenerowanych pytań – zliczane będą nie tylko prawidłowe odpowiedzi lecz również łączny czas wypełnienia testu. Masz tylko jedną szansę na wypełnienie testu.
  4. Oczekuj na wyniki konkursu – pojawią się do 5 stycznia 2020 r. na stronie www.konkursit.irks.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również indywidualnie.

Do wygrania sprzęt elektroniczny m.in. smartwatch Huawei Watch GT 2, bony do sieci sklepów Empik oraz roczna subskrypcja programu antywirusowego na smartfony.

Może Cię zainteresować: