Konferencja „Sztuka Sukcesu”

„Sztuka Sukcesu” to interdyscyplinarna konferencja, która odbędzie się w Łodzi po raz pierwszy, 7 listopada 2015 roku. Dotyczyć będzie zarówno dziedzin nauki, jak i świata biznesu. Poruszone zostaną tematy związane z przedsiębiorczością, sukcesem i wszelkimi innowacjami.

W tym roku skoncentrujemy się przede wszystkim na ludziach, którzy dzięki swojej wytrwałości i umiejętnościom wspięli się na wysokie szczeble kariery zawodowej w znanych korporacjach lub też stworzyli własne firmy, które z sukcesem prosperują na rynku już od dłuższego czasu. Będziemy mieli również okazję wysłuchać historii studentów, którzy rozpoczęli swoją ścieżkę zawodową już na uczelni realizując autorskie, innowacyjne przedsięwzięcia i projekty.

Konferencja ma na celu zmotywowanie i zainspirowanie studentów do podejmowania ambitnych wyzwań. Obserwując i słuchając ludzi, którym udało się osiągnąć sukces zawodowy w biznesie młodzi ludzie będą mieli okazję przekonać się, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji.

Dodatkowo studenci będą mogli porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami, z ludźmi, którzy już ten sukces osiągnęli, w tym celu odbędzie się również networking.

 

Więcej informacji: www.sztuka-sukcesu.pl

Może Cię zainteresować: