Kolejna edycja konkursu Score Hunter rozstrzygnięta!

W dwóch edycjach konkursu, który został zrealizowany w roku akademickim 2019/2020, wzięło udział ponad 12,6 tys. studentów z ponad 100 polskich uczelni! Od początku istnienia platformy odwiedziło ją prawie 31 tys. osób. Tak doskonały wynik to efekt współpracy z uczelniami w ramach Programu edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, który powstał z inicjatywy ZBP i BIK i jest koordynowany przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Dostawcą platformy Score Hunter jest firma Gamfi.

Platforma edukacyjna Score Hunter Biura Informacji Kredytowej doskonale wpisuje się w ideę nauki zdalnej, która z okresie pandemii koronawirusa, stała się podstawową formą przekazywania wiedzy na polskich uczelniach. Wielu Wykładowców wykorzystało platformę edukacyjną BIK jako element prowadzonych zajęć, nie tylko ze względu na zagadnienia z jakimi studenci zapoznają się na platformie, m.in. budowanie wiarygodności finansowej, system wymiany informacji kredytowych, ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych, ale również ze względu na atrakcyjną formę przekazywania wiedzy. 
 
Uniwersalność tych zagadnień sprawiła, że platforma Score Hunter była popularna wśród pracowników naukowych i studentów nie tylko kierunków finansowych – niezależnie od kierunku studiów każdy może stać się m.in. ofiarą cyberprzestępców, którzy będą chcieli wykorzystać nasze dane do wyłudzeń. 
 
Edycja konkursu trwająca od 09.03. do 15.06.2020 została rozstrzygnięta, nadszedł więc czas na ogłoszenie listy laureatów:
 
 1. Grzegorz Banasik – Politechnika Lubelska
 2. Paulina Mróz – Politechnika Świętokrzyska
 3. Natalia Zioła – Uniwersytet Szczeciński
 4. Angelika Gąsior – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 5. Maciej Wąs – Politechnika Świętokrzyska
 6. Aleksandra Gąsior – Politechnika Świętokrzyska
 7. Wiktoria Bryła – Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach 
 8. Sylwia Gołąb – Politechnika Wrocławska
 9. Jan Dylewski – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 10. Ewa Bobula – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 11. Paulina Laska – Uniwersytet Gdański
 12. Paulina Raniszewska – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

 

Gratulujemy laureatom.

Bardzo dziękujemy Wykładowcom, którzy wykorzystują platformę edukacyjną Score Hunter jako element działalności dydaktycznej i promują ją wśród innych wykładowców.

 

Kolejna edycja konkursu na Platformie Score Hunter BIK zostanie uruchomiona w nowym roku akademickim.

Zapraszamy!

 


Biuro Informacji Kredytowej S.A. – jedyne biuro kredytowe w Polsce, które gromadzi i udostępnia dane o historii kredytowej klientów indywidualnych i przedsiębiorców z całego rynku kredytowego, oraz dane z obszaru pożyczek pozabankowych. Baza BIK zawiera informacje o 147 mln rachunków należących do 25 mln klientów indywidualnych oraz 1,4 mln firm, w tym o 845 tys. mikroprzedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. BIK posiada najwyższe kompetencje w zakresie analizy danych i nowoczesnych technologii. Wspiera bezpieczeństwo instytucji finansowych i ich klientów, udostępniając bezpieczny system wymiany informacji kredytowych i gospodarczych oraz nowatorskie rozwiązania antyfraudowe. Łączy cechy nowoczesnej firmy technologicznej z atrybutami instytucji zaufania publicznego. Poprzez internetowy portal www.bik.pl umożliwia klientom indywidualnym monitorowanie własnej historii kredytowej, a dzięki Alertom BIK ostrzega przed każdą próbą wyłudzenia kredytu. Angażuje się w edukację finansowa młodzieży jako partner inicjujący programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem i wielu innych inicjatyw. Autor platformy edukacyjnej Score Hunter.

Od kilkunastu lat BIK jest aktywnym członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia ACCIS (Association of Consumer Credit Information Suppliers), zrzeszającego największą grupę rejestrów kredytowych na świecie. 

 
 

Może Cię zainteresować: