Klub Polska 2025+ „Sharing Economy w Polsce i na świecie – zwykły pomysł na biznes czy pożądany element zrównoważonego rozwoju?”

18 października odbędzie się najbliższe spokanie Klubu Polska 2025+ zatytułowane " Sharing economy w Polsce i na świecie – zwykły pomysł na biznes czy pożądany element zrównoważonego rozwoju?" W spotkaniu udział wezmą: prof. dr hab. Roman Sobiecki ze Szkoły Głównej Handlowej, prof. dr hab. Bolesław Rok z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Maciej Panek, Prezesa Zarządu Panek S.A.

W dyskusji, do której wprowadzeniem będą trzy 15-minutowe wystąpienia prelegentów, chcielibyśmy przybliżyć ideę sharing economy i zastanowić się jakie korzyści przynosi takie podejście do biznesu oraz w jaki sposób bardziej efektywne dzielenie się zasobami i współpraca na różnych płaszczyznach  może wpisać się w nurt zrównoważonego rozwoju w Polsce

Dyskusje będzie można również śledzić na żywo w internecie ze strony głównej Związku Banków Polskich www.zbp.pl, stronach Centrum Prawa Bankowego i Informacji – www.alebank.pl raz na stronach telewizji internetowej www.Bankier.tv. Rozpoczęcie o godzinie 17:00.

Może Cię zainteresować: