INDEX Investment Challenge

Zapraszamy do rejestracji do największego konkursu inwestycyjnego - INDEX Investment Challenge, skierowanego do studentów oraz uczniów szkół policealnych. Konkurs realizowany jest przez Fundację GPW oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie poprzez KN Index. Uczestnicy mają szansę pogłębić swoją teoretyczną wiedzę z zakresu finansów i ekonomii, a następnie przetestować ją w praktyce.

Konkurs stanowi doskonałą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności oraz intuicji inwestycyjnej w realnych warunkach, bez ryzyka utraty środków. Studenci na platformie GPWtr@der otrzymują wirtualne środki, które przez 2 miesiące mogą inwestować w spółki WIG20, mWIG40, sWIG80, ETF-y i kontrakty terminowe.

W IIC mogą wziąć udział osoby studiujące na dowolnej uczelni wyższej w Polsce i za granicą, niezależnie od kierunku studiów, oraz uczniowie szkół policealnych. Gra jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych, także dla tych, którzy nie mają doświadczenia z rynkiem kapitałowym oraz giełdą. W 2023 roku zwycięzcą konkursu został student medycyny!

Dla dziesięciu najzdolniejszych inwestorów przewidziano atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 40 tys. złotych:

  • miejsce – 7500 PLN + staż na GPW
  • miejsce – 4200 PLN
  • miejsce – 3000 PLN
  • miejsce – 2000 PLN
  • miejsce – 1000 PLN

10 najlepszych inwestorów 2-miesięcznej Rozgrywki zostanie zaproszonych na Rozgrywkę Finałową, która odbędzie się 7 czerwca w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dodatkowo, najlepsze KN otrzyma bezpłatne vouchery do udziału w kursach Szkoły Giełdowej.

Rejestracja trwa do 1 kwietnia 2024r. Rozgrywka potrwa od 2 kwietnia do 31 maja. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie www.iichallenge.gpw.pl.

Zachęcamy także do śledzenia profilu INDEX na Facebooku.

Może Cię zainteresować: