III spotkanie Klubu Liderów Studenckich przed nami!

Zapraszamy do udziału w III spotkaniu Klubu Liderów Studenckich, które odbędzie się 24 czerwca 2021 roku w godz. 14:00 – 15:30 w formule zdalnej. 

Tematem najbliższego spotkania będzie „Zarządzanie finansami w świecie ciągłych zmian – bezpieczeństwo i budowanie kapitału”. Inicjatywa organizowana jest w ramach projektu „Aktywny Student” z inicjatywy Warszawskiego Instytutu Bankowości pod patronatem Związku Banków Polskich. 

 

 

W pierwszej części wysłuchają Państwo wystąpienia Brunona Bartkiewicza – Prezesa ING Banku Śląskiego, gościa specjalnego oraz otrzymają możliwość zadania pytań podczas sesji Q&A. 

W drugiej części zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym, w którym swoimi opiniami podzielą się eksperci: Krzysztof Berenda (RMF FM), prof. Witold Orłowski (PwC Polska) i Waldemar Zbytek (WIB), zajmujący się w swojej codziennej pracy tematyką finansów. Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusji, przedstawiania swoich przemyśleń oraz dyskutowania zarówno z naszymi gośćmi, jak i z innymi uczestnikami spotkania. 

Rejestracja trwa do 23 czerwca i dostępna jest pod linkiem: https://forms.office.com/r/T6xJErPUDW

Liczba miejsc jest ograniczona! 

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

Może Cię zainteresować: