HORYZONTY BANKOWOŚCI 2018

Jedno z największych dorocznych spotkań środowiska bankowego i finansowego. Od lat - w jednym miejscu, w jednym czasie - gromadzi kilkuset przedstawicieli świata bankowości, władz rządowych, instytucji regulacyjno-nadzorczych, środowisk naukowych, firm okołobankowych, praktyków i teoretyków nowoczesnych technologii.

 

 

Edycja 2018 odbędzie się 12 czerwca br. w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw (ul. Skalnicowa 21). Będzie to wyjątkowa okazja do rozmów o bankowości, rozwoju gospodarczym, wymiany poglądów między ekspertami i autorytetami z dziedziny finansów oraz podsumowania dotychczasowych osiągnięć, a także zastanowienia się, jak będzie wyglądał sektor bankowy w najbliższej przyszłości.

Na część przedpołudniową złożą się konferencje – „Forum Strategii Bankowych”, „Płatności Mobilne” oraz „BankTech 2018”. W części popołudniowej odbędzie się Gala Rankingu „Największych banków w Polsce 2018”, wręczone zostaną także doroczne Nagrody Dziennikarskie im. Mariana Krzaka, uhonorowani zostaną również laureaci Konkursu „Etyka w Finansach”, zaś zwieńczeniem spotkania będzie debata o roli edukacji ekonomicznej w nowoczesnym społeczeństwie.

 

www.aleBank.pl/HB

Może Cię zainteresować: