Aktywny Student – NUMER 2

Marzec to nie tylko rozpoczęcie letniego semestru na polskich uczelniach. To także czas, w którym studenci rozpoczynają poszukiwania pracy, dodatkowych zajęć czy przeglądają oferty praktyk i staży. Jednym słowem stają się aktywni i chcą, zrobić coś więcej niż wymaga od nich uczelnia.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Aktywnego Studenta, który wraz z początkiem marca oddajemy w Wasze ręce, jako wsparcie w kierunku znalezienia odpowiedniej dla Was aktywności.

W aktualnym wydaniu AS-a znajdziecie m.in. wywiad z Rahimem – polskim raperem, członkiem Paktofoniki czy Pokahontaz, garść informacji o bankowości i finansach młodych, porady dot. stażyi praktyk, ważne informacje na temat składek, które powinien płacić za Was pracodawca. Najnowszy numer to także miejsce, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się, jakie zmiany przewiduje dla Was Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w nowej ustawie i jakie spojrzenie na propozycję przepisów ma Parlament Studentów RP. Jeśli jesteście studentami uczelni ekonomicznej lub uniwersytetu – nie możecie przegapić informacji o projekcie Transekonomik czy Uniwersyteckiej Wakacyjnej Akcji Studenckiej! Na koniec zapoznamy się z juwenaliowym rozkładem jazdy.

 

Jednym słowem będzie się działo i każdy, kto nie chce przespać studiów – znajdzie coś dla siebie, aby być Aktywnym Studentem!


Zapraszamy do lektury!

Może Cię zainteresować: