Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego, wystartowała kolejna edycja Konkursu na platformie Score Hunter (www.scorehunter.edu.pl). Nagrodami są wysokiej jakości smartwatche, e-karty Allegro i Empik, oraz pakiety na usługi Biura Informacji Kredytowej.

Platforma edukacyjna Biura Informacji Kredytowej doskonale wpisuje się w ideę nauki zdalnej, która w okresie pandemii koronawirusa, stała się podstawową formą przekazywania wiedzy na polskich uczelniach. Rosnąca aktywność  użytkowników Internetu jak i wzrastająca liczba cyberprzestępstw zainspirowała twórców platformy do rozszerzenia zakresu wiedzy o Misję dotyczącą bezpieczeństwa w sieci. Niezmiennie, Wykładowcy i Studenci, mogą wykorzystywać platformę do pozyskiwania wiedzy na temat m.in. budowania wiarygodności finansowej, systemu wymiany informacji kredytowych, ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych - a to wszystko w prostym, przystępnym, a  jednocześnie atrakcyjnym wydaniu.

Uniwersalność tych zagadnień sprawia, że platforma Score Hunter może być wykorzystywana wśród pracowników naukowych i studentów nie tylko kierunków finansowych – niezależnie od kierunku studiów każdy może stać się m.in. ofiarą cyberprzestępców, którzy będą chcieli wykorzystać nasze dane do wyłudzeń.

Od początku istnienia platformy odwiedziło ją prawie 31 tys. osób. Tak doskonały wynik to efekt współpracy z uczelniami w ramach Programu edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, który powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, a jest koordynowany przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Od 1 października zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu, który trwał będzie do 29 stycznia 2021 r. 

Wszelkie pytania dotyczące platformy i udziału w Konkursie prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź do koordynatorów Programu NZB.


 

Wykłady

31 październik 2020
Uniwersytet Łódzki
03 listopad 2020
Politechnika Opolska
03 listopad 2020
Politechnika Wrocławska
03 listopad 2020
Politechnika Wrocławska
04 listopad 2020
Uniwersytet Przyrodniczy w Lubline
ZOBACZ WIĘCEJ

Strefa NZB

07 październik 2020
Politechnika Krakowska
07 październik 2020
Uniwersytet Rzeszowski
05 październik 2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Konferencje

20 listopad 2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
03 grudzień 2020
Uniwersytet Łódzki
ZOBACZ WIĘCEJ