Już we wrześniu 2018 r. startuje projekt „Aktywny Student” - inicjatywa realizowana przez Warszawski Instytut Bankowości w ramach Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich (OFMA) w partnerstwie z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Projekt „Aktywny Student” w okresie październik – grudzień 2018 r. zakłada realizację ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej dla studentów w czterech obszarach tematycznych: nauka i biznes, kompetencje, czas wolny, cyberprzestrzeń. Kampania będzie realizowana we współpracy z mediami akademickimi w całej Polsce. Finał akcji zaplanowany jest podczas IV Krajowej Konferencji OFMA, która w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. odbędzie się w Krakowie.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu oraz zapraszamy wszystkie media i dziennikarzy studenckich do współpracy i zgłaszania swoich pomysłów!

 

Więcej informacji na www.ofma.info.pl

 

KONTAKT: Adrianna Żołdak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykłady

25 styczeń 2021
Politechnika Wrocławska
ZOBACZ WIĘCEJ

Strefa NZB

19 listopad 2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
29 październik 2020
Szkoła Główna Handlowa
07 październik 2020
Politechnika Krakowska

Konferencje

19 grudzień 2020
Uniwersytet Wrocławski
18 grudzień 2020
Uniwersytet Warszawski
17 grudzień 2020
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej