6. Konferencja Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego FINSKILLS, 22 czerwca 2022 r.

22 czerwca 2022 r., o godz. 10:00 rozpocznie się 6. Konferencja Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego FINSKILLS 2022, pod hasłem: WIELKA REZYGNACJA CZY NOWE OTWARCIE. Przyszłość kadr sektora finansowego. Mapa Drogowa.

W trakcie Wydarzenia, które odbędzie się w trybie online, organizatorzy będą starali się odpowiedzieć na pytanie jak sektor finansowy sprosta wyzwaniu transformacji środowiska pracy do modelu atrakcyjnego dla młodych ludzi, tak, aby zaangażowali się w wykorzystanie usług finansowych dla budowy zrównoważonego świata.
 
Zaproszenie na konferencję kierowane jest do pracowników sektora finansowego: banków, firm ubezpieczeniowych, firm działających na rynku kapitałowym, nauczycieli akademickich i studentów szkół wyższych, instytucji nadzoru sektora finansowego, przedstawicieli izb gospodarczych, stowarzyszeń zawodowych i organizacji branżowych, związków zawodowych działających w sektorze i wszystkich zainteresowanych osób. 
 
 
 
 
Będzie to dzień ważnych inspiracji, refleksji i rekomendacji do działania dla rozwoju ludzi. 
 
Spotkacie się z Państwo ze znakomitymi przedstawicielami świata nauki, sektora usług finansowych, doradztwa i konsultingu.
 
Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.
 
 

Więcej informacji i rejestracja dostępne TUTAJ.

 

Może Cię zainteresować: