3 Polaków w czołówce międzynarodowego Konkursu „Ethics and trust in finance”

Z radością informujemy, że 3 laureatów polskiej edycji Konkursu „Etyka w finansach” trafiło do grona 11 autorów najlepszych esejów nadesłanych na międzynarodową edycję Konkursu „Ethics and trust in finance”.

Spośród nich wyłonieni zostaną laureaci VII globalnej edycji Konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 18 listopada 2019 r. Więcej informacji tutaj: http://www.ethicsinfinance.org/7th-edition-2018-2019/

Konkurs „Ethics and trust in finance” jest organizowany od 2006 r. przez Obserwatorium Finansowe w Genewie. Od 2012 r. Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich współpracuje z Obserwatorium Finansowym i organizuje lokalną edycje Konkursu pod nazwą „Etyka w finansach”. Najlepsze prace nagradzane w polskiej edycji Konkursu są przekazywane przez Związek Banków Polskich do edycji międzynarodowej. Po raz pierwszy Polacy stanowią tak dużą grupie w gronie autorów najlepszych esejów. Polska VII edycja Konkursu zakończyła się w czerwcu br., a jej wyniki zostały ogłoszone podczas dorocznej Konferencji „Horyzonty Bankowości”.

Może Cię zainteresować: