W dniach 11-13 maja 2015 r., w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbędzie się XI konferencja z cyklu „Przedsiębiorczość”, organizowana przez Instytut Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: „O nowy ład finansowy w Polsce. Rekomendacje dla animatorów życia gospodarczego”.

W nawiązaniu do pięknej i długoletniej tradycji uczestniczy konferencji spotkają się znowu w Mikołajkach w otoczeniu przepięknych mazurskich jezior, aby wymienić się swoimi przemyśleniami, pochwalić osiągnięciami i razem rozwijać naukę polską. Będzie to okazja do efektywnego odpoczynku i głębszego poznania się środowiska naukowego. Wzorem lat ubiegłych przed konferencją wydana zostanie recenzowana monografia, a po konferencji będą przedstawione wnioski i rekomendacje.

Dla organizatorów konferencji interesująca wydała się problematyka analizy obowiązującego w Polsce systemu finansowego i udzielenie odpowiedzi na pytanie - w jakim kierunku powinny zmierzać zmiany i jakie nowe rozwiązania powinny być wprowadzone w celu porządkowania obowiązujących zasad i narzędzi finansowych?

Zobacz: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ PROGRAM

Wykłady

13 czerwiec 2021
Politechnika Świętokrzyska
10 czerwiec 2021
Szkoła Główna Handlowa
06 czerwiec 2021
Szkoła Główna Handlowa

Strefa NZB

19 listopad 2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
29 październik 2020
Szkoła Główna Handlowa
07 październik 2020
Politechnika Krakowska

Konferencje

31 maj 2021
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
29 maj 2021
Uniwersytet Rzeszowski
29 maj 2021
Fundacja Tygiel