Tegoroczna Krajowa Konferencja OFMA będzie stanowić okazję nie tylko do podsumowania trzeciego roku działalności Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich i projektu „Aktywny Student”, ale także zajęć warsztatowych oraz wspólnej dyskusji na temat kierunków dalszej aktywności i rozwoju mediów akademickich.

Konferencja rozpocznie się 30 listopada 2018 roku (piątek) o godzinie 16:00 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie częścią oficjalną, podczas której uczestnicy będą mogli m.in. wziąć udział w debacie otwierającej „Młodzi, aktywni, cyfrowi ale czy cyberbezpieczni?”, briefingu prasowym z prelegentami, a także spotkaniu z gościem specjalnym.

Drugiego dnia, tj. 1 grudnia br. (sobota) od godz. 9:00 zaplanowana jest część warsztatowa – cykl spotkań tematycznych z doświadczonymi dziennikarzami i praktykami zawodu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelach dotyczących m.in. reportażu, dziennikarstwa ekonomicznego, autoprezentacji i dziennikarstwa telewizyjnego, a także dziennikarstwa radiowego.

Podsumowaniem udziału w IV Krajowej Konferencji Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich będzie uczestnictwo w 12. Gali Finałowej Studenckich Nagród Dziennikarskich MediaTory, podczas której nagrodzeni zostaną dziennikarze największych redakcji krajowych, którzy zyskali uznanie w oczach studentów dziennikarstwa z całej Polski.

Rejestracja trwa do 22 listopada 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zarejestruj się! 

 

Do pobrania:

  1. Zaproszenie dla mediów akademickich
  2. Niezbędnik uczestnika

 

Wykłady

13 czerwiec 2021
Politechnika Świętokrzyska
10 czerwiec 2021
Szkoła Główna Handlowa
06 czerwiec 2021
Szkoła Główna Handlowa

Strefa NZB

19 listopad 2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
29 październik 2020
Szkoła Główna Handlowa
07 październik 2020
Politechnika Krakowska

Konferencje

31 maj 2021
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
29 maj 2021
Uniwersytet Rzeszowski
29 maj 2021
Fundacja Tygiel