Marzec to nie tylko rozpoczęcie letniego semestru na polskich uczelniach. To także czas, w którym studenci rozpoczynają poszukiwania pracy, dodatkowych zajęć czy przeglądają oferty praktyk i staży. Jednym słowem stają się aktywni i chcą, zrobić coś więcej niż wymaga od nich uczelnia.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Aktywnego Studenta, który wraz z początkiem marca oddajemy w Wasze ręce, jako wsparcie w kierunku znalezienia odpowiedniej dla Was aktywności.

W aktualnym wydaniu AS-a znajdziecie m.in. wywiad z Rahimem – polskim raperem, członkiem Paktofoniki czy Pokahontaz, garść informacji o bankowości i finansach młodych, porady dot. stażyi praktyk, ważne informacje na temat składek, które powinien płacić za Was pracodawca. Najnowszy numer to także miejsce, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się, jakie zmiany przewiduje dla Was Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w nowej ustawie i jakie spojrzenie na propozycję przepisów ma Parlament Studentów RP. Jeśli jesteście studentami uczelni ekonomicznej lub uniwersytetu – nie możecie przegapić informacji o projekcie Transekonomik czy Uniwersyteckiej Wakacyjnej Akcji Studenckiej! Na koniec zapoznamy się z juwenaliowym rozkładem jazdy.

 

Jednym słowem będzie się działo i każdy, kto nie chce przespać studiów – znajdzie coś dla siebie, aby być Aktywnym Studentem!


Zapraszamy do lektury!

Wykłady

25 styczeń 2021
Politechnika Wrocławska
23 styczeń 2021
Uniwersytet Łódzki
21 styczeń 2021
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Strefa NZB

19 listopad 2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
29 październik 2020
Szkoła Główna Handlowa
07 październik 2020
Politechnika Krakowska

Konferencje

19 grudzień 2020
Uniwersytet Wrocławski
18 grudzień 2020
Uniwersytet Warszawski
17 grudzień 2020
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej