Z końcem roku podsumowaliśmy efekty funkcjonowania platformy edukacyjnej Score Hunter prowadzonej przez Biuro Informacji Kredytowej S.A., udostępnionej we wrześniu 2017 r.

Skorzystało z niej ponad 1200 osób. Szczególne podziękowania należą się wykładowcom wyższych uczelni, którzy zdecydowali się na wprowadzenie tego rozwiązania w pracy ze studentami. Jednym z nich jest dr. inż. Dariusz Wielgórka z Politechniki Częstochowskiej, który wykorzystywał platformę Score Hunter w pracy ze studentami koła naukowego MacroKnow oraz kierunku Finanse i Rachunkowość na Wydziale Zarządzania.

- Platforma Score Hunter ułatwia pracę ze studentami, pokazując im nowe możliwości realizacji zadań w formie case studey - powiedział dr inż. Dariusz Wielgórka z Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. - Dzięki tej platformie studenci chętniej przyswajają w sposób praktyczny wiedzę w zakresie budowania wiarygodności finansowej. Myślę, że jest skutecznym narzędziem do przyswajania wiedzy i umiejętności z ww. zakresu. Zachęcam wszystkich do skorzystania z platformy Score Hunter i wykorzystania jej na zajęciach ze studentami - dodał.

Platforma skierowana jest do każdego, kto miał jakiekolwiek zobowiązanie kredytowe lub zamierza skorzystać z kredytu. Każdy, kto zdecyduje się zarejestrować na scorehunter.pl ma szansę podnieść swoje kwalifikacje z zakresu budowania własnej wiarygodności finansowej, ale także zdobędzie praktyczną wiedzę, jak chronić własne dane osobowe, zastrzec zgubiony dowód i uniknąć konsekwencji wyłudzenia kredytu na naszą tożsamość.

 

Wykłady

25 styczeń 2021
Politechnika Wrocławska
ZOBACZ WIĘCEJ

Strefa NZB

19 listopad 2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
29 październik 2020
Szkoła Główna Handlowa
07 październik 2020
Politechnika Krakowska

Konferencje

19 grudzień 2020
Uniwersytet Wrocławski
18 grudzień 2020
Uniwersytet Warszawski
17 grudzień 2020
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej