Ambitnie poszukujesz dodatkowych źródeł wiedzy? Nie masz zbyt dużo czasu, aby chłonąć informacje z książek? Sprawdź nasze szkolenia e-learningowe! Ukończenie minimum jednego z nich daje Ci szansę wygrania niesamowitego głośnika bezprzewodowego topowej firmy Kruger&Matz. Twój telefon i Twoje uszy polubią go!

 

Aby wziąć udział w konkursie „ZALICZ E-LEARNING, ZGARNIJ NAGRODĘ!” wystarczy być studentem uczelni należącej do programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, zarejestrować się na www.nzb.pl/index.php/e-learning i do 25 maja br. do godz. 24:00 zaliczyć minimum jedno ze znajdujących się tam szkoleń e-learningowych (w tym szkolenie Biura Informacji Kredytowej lub Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor). E-learningi dadzą Ci możliwość dowiedzenia się co zyskujesz dzięki swojej wiarygodności finansowej, jak tworzy się Twoja historia kredytowa, co to jest informacja gospodarcza.

Spośród osób, które spełnią powyższe warunki wybranych zostanie 10 z najlepszym wynikiem. Otrzymają one głośniki bezprzewodowe będące doskonałymi kompanami spotkań towarzyskich, wycieczek itp.

Zawalcz o jeden z nich!

 

Regulamin konkursu „ZALICZ E-LEARNING, ZGARNIJ NAGRODĘ!”

 

Wykłady

25 styczeń 2021
Politechnika Wrocławska
23 styczeń 2021
Uniwersytet Łódzki
21 styczeń 2021
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Strefa NZB

19 listopad 2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
29 październik 2020
Szkoła Główna Handlowa
07 październik 2020
Politechnika Krakowska

Konferencje

19 grudzień 2020
Uniwersytet Wrocławski
18 grudzień 2020
Uniwersytet Warszawski
17 grudzień 2020
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej